אודות

ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לגרסה העברית של "No Radiation For You"  בקיצור "NoRad4u" ובעברית "ללא קרינה בשבילך".

האתר "ללא קרינה בשבילך" הוא האתר העצמאי הגדול והמקיף מסוגו בארץ בנושא קרינה בלתי מייננת, מדידה, צמצום חשיפה, מיגון וכמובן רגישות לקרינה. אתר זה הוא למעשה, הגרסה העברית של האתר הראשי באנגלית ומיועד לקהל הגולשים הישראלי. האתר המקורי מיועד לקהל הגולשים הבינלאומי. אתרנו יכלול מידע רב על קרינה אלקטרומגנטית ומקורותיה, ועל רגישות לקרינה. באתר נעשה שימוש רב בסרטוני וידאו, תמונות ומצגות. כמו כן נציג בפניכם סיפורים אישיים של רגישים לקרינה. אז קדימה, קיפצו פנימה, קראו את החומר, צפו בסרטים והתמונות, שילחו תגובות, בקשות והצעות ואולי גם את סיפורכם האישי (לפרסום) כרגישים לקרינה או אנשים שנפגעו ממנה.

האתר עלה לאוויר בחודש ינואר, שנת 2010.החזון שלנו

החזון שלנו הוא עולם מודע לקרינה ומודע לנזקים של קרינה בלתי מייננת, כך שכל טכנולוגיה ומוצר יפותחו כך שהחשיפה לקרינה תהיי אפסית. עולם בו כל טכנולוגיה או מוצר יבדקו שאינן מזיקים ביולוגית לבני אדם מבחינת קרינה בלתי מייננת. עולם בו רגישות לקרינה היא מחלה מוכרת על ידי ארגוני הבריאות והראשוניות. עולם בו נעשה כל מאמץ לצמצם את החשיפה של הפרטים והציבור לקרינה בלתי מייננת. עולם בו כל אדם, ילד או בוגר, יבין מהיא קרינה בלתי מייננת, מהן הנזקים הביולוגים שהיא גורמת להם, איך לזהות שהוא הופך לרגיש לקרינה וכיצד לצמצם את החשיפה ואת הסיכון. עולם בו החשיפה לקרינה בלתי מייננת מעשה ידי אדם, הולכת וקטנה. 


מטרת ביניים

עולם בו כל מי שנפגע מקרינה ומי שמודע לקרינה בלתי מייננת יוכל להבין את הקרינה, למדוד קרינה זו, לצמצם חשיפה לקרינה זו, להתמודדות עם הנזקים שהיא גרמה לו ולחיות חיים מלאים ככל הניתן. מי, מדוע, וכיצד?

אנחנו ב'ללא קרינה בשבילך' מביאים לכם מידע על קרינה אלקטרומגנטית לסוגיה השונים, מקורותיה, אפשרויות והדרכים להגנה מפניה.
אנחנו ב'ללא קרינה בשבילךמאמינים כי קרינה אלקטרומגנטית מזיקה ופוגעת בגוף האנושי בדרכים רבות ומגוונות, ושבעולם של היום אנחנו מוקפים כמעט בה בכל מקום ובכל זמן.
אנחנו ב'ללא קרינה בשבילךמודעים לדאגה הקיימת בציבור בכל העולם לגבי הסכנות מחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית ומההשפעות שלה על הגוף האנושי ועל בריאותנו.
אנחנו ב'ללא קרינה בשבילך אוהדים רגישים לקרינה.

האתר, אשר נכתב על ידי רגיש לקרינה, סוקר נושאים רבים הקשורים לקרינה אלקטרומגנטית, מקורותיה השונים, דרכי ההתגוננות, ניסיונות החיים של רגישים לקרינה ועוד.

מטרתנו היא לשתף את הרוצים בכך בכל העולם, בניסיון החיים שצברנו עד כה בהתמודדות עם הרגישות לקרינה,  לספק להם ידע, דרכים ,כלים ושיטות למדוד, לצמצם, ולהגן על עצמם ועל בני משפחותיהם מחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית.ססמתנו היא:  "לדעת, למדוד, לצמצם, להפחית ולהתגונן"

לדעת ידע והבנה רחבה ככל האפשר של נושא קרינה אלקטרומגנטית, סוגיה ומקורותיה השונים הוא חשוב ביותר.
למדוד - מדידה של רמות קרינה באופן עצמאי היא הדרך הטובה ביותר לבדוק רמות קרינה בבית ולטפל בבעיות לפני שנגרם נזק.
לצמצם - צמצום חשיפה לקרינה וצמצום שימוש במכשירים וציוד הפולטים קרינה הוא  צעד חיוני מאוד לצמצום בעיות קרינה ותסמינים של רגישות לקרינה.
התגוננות - כאשר יש צורך, התגוננות מקרינה באמצעים טכניים תאפשר לצמצם את הנזקים של הקרינה לגוף.


צוות האתר:

 • No Rad - עמיר בורנשטיין, כותב ראשי, רגיש לקרינה, חי בישראל, עובד בתעשיית הייטק הישראלית כ16 שנה ופעיל בתחום המודעות לקרינה בארץ ובעולם מאז 2006.
 • Mustak - הגהה ויעוץ משפטי.
 • Claris B - הגהה.


הערות חשובות:

 • האתר לא נכתב על ידי רופא, ביולוג או מהנדס רדיו (RF).
 • האתר נכתב על ידי עמיר בורנשטיין  (כינוי No Rad ) , מהנדס היטק, איש אלקטרוניקה, חובב טכנולוגיה, בעל ידע טכני רב ועשיר וכמובן רגיש לקרינה.


למען הסר ספק:

 • האתר מכיל דעות וחוויות אישיות. 
 • במקרה ואתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי, אנו ממליצים לכם בחום לפנות לייעוץ רפואי מקצועי בעניין.
 • כותבי התכנים באתר אינם רופאים, מדענים או מהנדסי רדיו (RF).
 • במהלך שנים של התמודדות עם אי סבילות לקרינה הצלחנו לגייס ידע רב בנושאי הקרינה, המדידה וההכוונה של רגישים אחרים לטיפולים רפואיים ופתרונות פרקטיים. נשמח לשתף נפגעי קרינה ורגישים לקרינה בניסיוננו, אנא פנו אלנו לתמיכה בטופס "צור קשר"


האתר נכתב לאנשים הבאים:

 • בראש ובראשונה לרגישים לקרינה.
 • אנשים המאמינים כי חשיפה לקרינה בלתי מייננת מזיקה ופוגעת בבריאות.
 • אנשים הרוצים ללמוד ולהכיר ממה כדאי להימנע, איך אפשר לצמצם חשיפה וכדאי אפשר להגן על עצמם מנזקי הקרינה הבלתי מייננת.
 • לאנשים שמאמינים שקרינה בלתי מייננת לא יכולה לשנות, להשפיע ולפגוע, אבל כאלה שיש להם ראש פתוח (מומלץ להתחיל בדף המחקרים של האתר).

דפים נוספים עם מידע על האתרComments