אודות

ברוכים הבאים

ברוכים הבאים לגרסה העברית של "No Radiation For You"  בקיצור "NoRad4u" ובעברית "ללא קרינה בשבילך".
ללא קרינה בשבילך - עמיר בורנשטיין
האתר מנוהל ונכתב על ידי עמיר בורנשטיין, הנדסאי אלקטרוני, איש הייטק, רגיש לקרינה, נפגע קרינה, פעיל מודעות בנושא נזקי הקרינה הבלתי מייננת ורגישות לקרינה החל מ2004, החל מ2006 מנחה טכנית מאות רגישים לקרינה בארץ ובעולם בתהליך ההתמודדות. החל מ2013 מפתח, יצרן ומשווק של ציוד מיגון אישי וביתי לקרינה וכן ציוד מדידת קרינה בלתי מייננת. מי שמאז שעזב ב2013 את תעשיית ההייטק הישראלית מקדיש את כל זמנו לפעילות בנושא קרינה בלתי מייננת, בייחוד לפעילות ציבורית בנושא. .

אתר זה היינו אתר מידע בו תמצאו הסברים וחומר לימודי על קרינה בלתי מייננת, רגישות לקרינה, צמצום חשיפה, מדידת קרינה ומיגון קרינה. מוצרים למדידה, מיגון ביתי ומיגון אישי מפני קרינה בלתי מייננת זמינים באתר המכירה www.4EHSByEHS.co.il  שהוקם בשנת 2012. 

האתר "ללא קרינה בשבילך" הוא האתר המידע העצמאי הגדול והמקיף מסוגו בארץ בנושא קרינה בלתי מייננת, מדידה, צמצום חשיפה, מיגון וכמובן רגישות לקרינה. אתר זה הוא למעשה, הגרסה העברית של האתר המידע באנגלית ומיועד לקהל הגולשים הישראלי. האתר המקורי מיועד לקהל הגולשים הבינלאומי. האתר "ללא קרינה בשבילך" כולל מידע רב מאוד. אם אתם לא מצליחים למצוא נושא מסוים השתמשו בחיפוש מתחת ללוגו בראש הדף. אם עדיין לא מצאתם שלחו שאלה לnorad4u@gmail.com ונשתדל להפנות אתכם למקום הנכון באתר או לכתוב תשובה במיוחד בשבילכם. באתר נעשה שימוש רב בסרטוני וידאו, תמונות ומצגות. כמו כן נציג בפניכם סיפורים אישיים של רגישים לקרינה. אז קדימה, קיפצו פנימה, קראו את החומר, צפו בסרטים והתמונות, שילחו תגובות, בקשות והצעות ואולי גם את סיפורכם האישי (לפרסום) כרגישים לקרינה או אנשים שנפגעו ממנה.  האתר עלה לאוויר בחודש ינואר, שנת 2010.


קישור לסרטון - http://youtube.com/watch?v=UiAY4GtztdM


"ללא קרינה בשבילך" ברשת

בנוסף לאתר ניתן למצוא אותנו:

עמיר בורנשטיין בפיסבוק - https://www.facebook.com/no.rad.585

קבוצת האתר בפייסבוקדף האתר בפייסבוק

אתר החנות ברשת - www.4EHSByEHS.co.il

הבלוג בעברית (מאמרים קצרים יותר בסדר כרונולוגי) - https://norad4uh.blogspot.com/

ערוץ סרטים ב YouTube 

אתר מידע באנגלית - www.norad4u.com

החזון שלנו

החזון שלנו הוא עולם מודע לקרינה ומודע לנזקים של קרינה בלתי מייננת. עולם בו כל טכנולוגיה ומוצר יפותחו כך שהחשיפה לקרינה תהיי אפסית (ולא בגלל שלא מודדים נכון). עולם בו כל טכנולוגיה או מוצר יבדקו שאינן מזיקים ביולוגית לבני אדם מבחינת קרינה בלתי מייננת. עולם בו רגישות לקרינה היא מחלה מוכרת על ידי ארגוני הבריאות והרשויות. עולם בו נעשה כל מאמץ לצמצם את החשיפה של הפרטים והציבור לקרינה בלתי מייננת. עולם בו כל אדם, ילד או בוגר, יבין מהי קרינה בלתי מייננת, מהן הנזקים הביולוגים שהיא גורמת להם, איך לזהות שהוא הופך לרגיש לקרינה וכיצד לצמצם את החשיפה ואת הסיכון. עולם בו החשיפה לקרינה בלתי מייננת מעשה ידי אדם, הולכת וקטנה. 


מטרות ביניים

 1. לספק לציבור מידע בנוגע לקרינה בלתי מייננת, מדידה שלה, צמצום החשיפה והתגוננות כך שכל מי שמודע לסיכון או מי שכבר נפגע מהקרינה יוכל לצמצם חשיפה לקרינה, לשפר את מצבו, לצמצם את הסיכון שלו, ולחיות חיים מלאים ככל הניתן. 
 2. להפיץ ידע ומודעות בנוגע לסיכוני הקרינה הבלתי מייננת.
 3. לתרום להכרה ברגישות לקרינה ולשיפור תקני החשיפה והמדידה. 


מי, מדוע, וכיצד?

אנחנו ב'ללא קרינה בשבילך' מביאים לכם מידע על קרינה בלתי מייננתקרינה אלקטרומגנטית) לסוגיה השונים, מקורותיה, אפשרויות והדרכים להגנה מפניה.
אנחנו ב'ללא קרינה בשבילךמאמינים כי קרינה בלתי מייננת ( קרינה אלקטרומגנטית) מזיקה ופוגעת בגוף האנושי בדרכים רבות ומגוונות, ושבעולם של היום אנחנו מוקפים בה כמעט בכל מקום ובכל זמן (אם כי ברמות שונות).
אנחנו ב'ללא קרינה בשבילךמודעים לדאגה הקיימת בציבור בכל העולם לגבי הסכנות מחשיפה קרינה בלתי מייננת ( קרינה אלקטרומגנטית) ומההשפעות שלה על הגוף האנושי ועל בריאותנו.
אנחנו ב'ללא קרינה בשבילךאוהדים רגישים לקרינה.

האתר, אשר נכתב על ידי רגיש לקרינה, סוקר נושאים רבים הקשורים לקרינה אלקטרומגנטית, מקורותיה השונים, דרכי ההתגוננות, ניסיונות החיים של רגישים לקרינה ועוד.

מטרתנו היא לשתף את הרוצים בכך בכל העולם, בניסיון החיים שצברנו עד כה בהתמודדות עם הרגישות לקרינה,  לספק להם ידע, דרכים ,כלים ושיטות למדוד, לצמצם, ולהגן על עצמם ועל בני משפחותיהם מחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית.ססמתנו היא:  "לדעת, למדוד, לצמצם, להפחית ולהתגונן"

לדעת ידע והבנה רחבה ככל האפשר של נושא קרינה בלתי מייננת ( קרינה אלקטרומגנטית), סוגיה ומקורותיה השונים הוא חשוב ביותר.
למדוד - מדידה של רמות קרינה בלתי מייננת באופן עצמאי היא הדרך הטובה ביותר לבדוק רמות קרינה בבית ולטפל בבעיות לפני שנגרם נזק.
לצמצם - צמצום חשיפה לקרינה בלתי מייננת וצמצום שימוש במכשירים וציוד הפולטים קרינה הוא  צעד חיוני מאוד לצמצום בעיות קרינה ותסמינים של רגישות לקרינה.
התגוננות - כאשר יש צורך, התגוננות מקרינה בלתי מייננת באמצעים טכניים תאפשר לצמצם את הנזקים של הקרינה לגוף.


צוות האתר:

 • No Rad - עמיר בורנשטיין, כותב ראשי, רגיש לקרינה, חי בישראל, עבד בתעשיית הייטק הישראלית כ16 שנה ופעיל בתחום המודעות לקרינה בארץ ובעולם מאז 2006. מאז שנת 2013 מקדיש את כל זמנו לעיסוק בקרינה, מדידה, צמצום חשיפה, מיגון.  מאז 2007 תומך טכנית במאות רגישים לקרינה ונפגעי קרינה בארץ ובעולם. הנדסאי אלקטרוניקה-מחשוב ובקרה, בוגר בסמ"ת. 
 • Mustak - הגהה ויעוץ משפטי.
 • Claris B - הגהה.


הערות חשובות:

 • האתר לא נכתב על ידי רופא, ביולוג או מהנדס רדיו (RF). 
 • האתר נכתב על ידי עמיר בורנשטיין  (כינוי No Rad ) , מהנדס הייטק, איש אלקטרוניקה, חובב טכנולוגיה, בעל ידע טכני רב ועשיר וכמובן רגיש לקרינה. כאמור משנת 2004 אני מתמודד עם רגישות לקרינה, והצלחתי לצמצם את הרגישות לרמה בה אני מצליח לתפקד. אני תומך טכנית במאות רגישים לקרינה ונפגעי קרינה בארץ ובעולם. אני מלווה אנשים רבים בתהליכים של צמצום חשיפה לקרינה בלתי מייננת. אני לוקח חלק בישיבות בנושא הקרינה הבלתי מייננת בכנסת ישראל ומול גורמים מהמשרד להגנת הסביבה, ועומד בקשר ישיר עם מומחים ומדענים בארץ ובעולם. החל משנת 2012 אני עוסק בצורה מקצועית בפיתוח, מכירה והתאמה של פתרונות טכניים למדידה, צמצום חשיפה ומיגון, לאנשים הרגישים לקרינה וגם לאלא שלא. בשנות פעילותי בתחום צברתי ידע וניסיון רב שמאפשרים לי לזהות, להבין ולנתח את מצבי החשיפה של הפונים אלי ולסייע להם בצורה מדויקת ותכליתית. הידע והניסיון הייחודים בתמיכה ברגישים לקרינה מאפשר לי לבצע את העדפות הנכונות ולנקות בBEST PRACTICE הנכון ביותר בכל מצב, לבחור את הפתרונות הנכונים הצעדים המדויקים הדרושים.


למען הסר ספק:

 • האתר מכיל דעות וחוויות אישיות, כמו גם מידע טכני וניסיון אישי ומקצועי בתחום הקרינה. 
 • במקרה ואתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי, אנו ממליצים לכם בחום לפנות לייעוץ רפואי מקצועי בעניין.
 • כותבי התכנים באתר אינם רופאים, מדענים או מהנדסי רדיו (RF).
 • במהלך שנים של התמודדות עם אי סבילות לקרינה הצלחנו לגייס ידע רב בנושא הקרינה, המדידה וההכוונה של רגישים לטיפולים רפואיים, ויישום פתרונות פרקטיים. במהלך השנים הפכנו למומחים בתחום ופעילים באופן ציבורי למען המודעות לנזקי הקרינה. נשמח לשתף נפגעי קרינה ורגישים לקרינה בניסיוננו, אנא פנו אלנו לתמיכה בטופס "צור קשר"


האתר נכתב לאנשים הבאים:

 • בראש ובראשונה לרגישים לקרינה.
 • אנשים המבינים כי חשיפה לקרינה בלתי מייננת מזיקה ופוגעת בבריאות.
 • אנשים הרוצים ללמוד ולהכיר ממה כדאי להימנע, איך אפשר לצמצם חשיפה וכדאי אפשר להגן על עצמם מנזקי הקרינה הבלתי מייננת.
 • לאנשים שמאמינים שקרינה בלתי מייננת לא יכולה לשנות, להשפיע ולפגוע, אבל כאלה שיש להם ראש פתוח (מומלץ להתחיל בדף המחקרים של האתר).


דפים נוספים עם מידע על האתר