דף נחיתה לגולשים מהנייד המקרין


נושאים מרכזיים וחמים במיוחד!

 מדריך צעד צעד לצמצום חשיפה ראשוני 

מדריך צמצום חשיפה צעד אחר צעד


מדריך זה נכתב כדי לאפשר לקוראים לבצע בעצם צמצום חשיפה  לקרינה בלתי מיינת, בצורה קלה וברורה. המדריך מתאים גם לרגישים לקרינה וגם לאנשים שעדיין לא רגישים לקרינה. 


מחקר הNTP  הסלולרי מסרטן
 
מחקר ה NTP במשרד הבריאות האמריקאי   לחץ כאן לפרטים והסבר על המחקר החדש  ומשנה הפרדיגמה של משרד הבריאות האמריקאי
 שמראה כי בשונה ממה שחשבו החוקרים בתחילה, הקרינה מהסלולרי מסרטנת, יש אפקטים ביולוגים לחשיפה לקרינת רדיו והקונספט החומני מת!   


נושאים מרכזיים

החלה הפריסה של מוני חשמל אלחוטיים ברחבי הארץבחרו את הנושא שמעניין אתכם או גללו מטה לפרטים על האתר, סרטון הדרכה וקישורים נוספים.

דף הבית


תוכנית ארבעת השלבים


קרינה, מחקרים ומדע
יצירת קשר עם "ללא קרינה בשבילך"חיפוש באתר

ניתן לבצע חיפוש בכל עמוד באתר בשדה החיפוש מתחת ללוגו בראש העמוד. ניתן גם לחפש בשדה החיפוש כאן

גלישה לבלוגים ולפעילויות שלנו ברשת (יציאה מהאתר)

ברוכים הבאים לאתר "ללא קרינה בשבילך" www.norad4u.co.il שהוא האתר העצמאי הגדול והמקיף ביותר בתחום הידע והמודעות לקרינה הבלתי מייננת (EMF\EMR) בארץ כיום (2015) כמו בשנים האחרונות (מאז 2010). מטרת האתר היא להביא מידע וידע בתחום הקרינה הבלתי מייננת (הן קרינת רדיו-סלולר-אלחוטי והן קרינה ממערכות וקוי חשמל), הסכנות הבריאותיות בחשיפה לקרינה, דרכי המדידה, צמצום החשיפה וההתגוננות. כמו כן באתר מידע רב לגבי רגישות לקרינה, מצב בריאותי נרכש בין השאר מחשיפה לקרינה, ההופך למגפה של המאה העשרים ואחת. כל זאת בצורה מובנת וברורה לקהל הגולשים בארץ. באתר נעשה שימוש רב בסרטוני וידאו, תמונות ומצגות, רובם ככולם מקוריים. במהלך הגלישה עשו שימוש בתפריט הניווט בסרגל הצידי כדי לנווט באתר.

אהבתם את האתר או מצאתם אותו עוזר? שתפו עם חברכם ועשו לנו "LIKE", תודה!
משוב והערות - שלחו מייל ל norad4u@gmail.com או גללו מטה לתחתית הדף והכניסו משוב והערות ושתפו עם חברכם.לוגו - ללא קרינה בשבילך

מבוא לקרינה בלתי מייננת, סוגי קרינה, מקורות קרינה, צמצום חשיפה ומדידה