ידע‏ > ‏

הסלולרי - לא מה שחשבת


אחד הדברים הראשונים שעשיתי לאחר שגיליתי כי לחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית יש השפעות בריאותיות רבות וכי אני רגיש לקרינה, היה לרכוש את הספר של גברת איריס עצמון "הסלולרי – לא מה שחשבת!".

הספר בן ה-700 עמודים המם אותי לחלוטין. הוא כולל סקירה היסטורית של תחום הקרינה הבלתי מייננת, ציטוטים והסברים על מאמרים ומחקרים בנושא חשיפה לקרינה והנזקים הבריאותיים מכך, כולל רגישות לקרינה,  הסברים ותיאוריות לגבי האופן בה חשיפה לקרינה משפיעה ופוגעת בגוף אנושי ובמנגנונים ביולוגיים בגוף חי, סקירה והסברים על מקורות קרינה שונים, מידע רב ערך ודעות הכותבת על תקני הבטיחות הנהוגים בעולם לתדר נמוך וגבוה, על האופן בו התקשורת מטפלת בתחום, על הדרך בה ממשלות ברחבי העולם מתנהלות בנושא זה ועל הדרך בה התעשייה משפיעה על המדע, התקשורת, הממשל, ועל האנשים.

הספר "פתח לי את העיניים" וסיפק לי המון חומר למחשבה. קראתי אותו לאט לאט וחזרתי שוב ושוב על פרקים מסוימים, עד שהבנתי את הנאמר. הספר נתן לי זווית הסתכלות חדשה וחלופית על כל מה שקשור בקרינה אלקטרומגנטית ובהשפעות הבריאותיות שלה על חיינו. הספר חשף אותי לרקע אקדמי ומדעי רב ערך בנושא, בצורה מרוכזת וישירה. קריאת הספר סייעה לי לעצב את דעותיי והבנתי בנושא קרינה אלקטרומגנטית וההשפעות הבריאותיות שלה והיווה בסיס ראשוני של ידע עבורי. בנוסף הספר הוא דוגמה מצוינת לאדם שעומד על עקרונותיו ודעותיו ובוחר להציג את האמת בפני הציבור.

אני ממליץ בחום לכל אדם לקרוא את הספר, בייחוד לאנשים שרוצים לדעת קצת יותר על קרינה אלקטרומגנטית והשפעותיה הבריאותיות ומחפשים מקור מידע אחד ושלם.

עוד על הספר: http://www.cancerhelp.org.il/news/This-cell-is-not-what-you-thought


קניה של הספר

06/06/2010  לאחרונה נודע לי כי ניתן לרכוש את הספר דרך האתר www.radiation.co.il  בקישור הבא:

לרכישת הספר לחץ כאן...

ניתן גם למלא את הטופס למטה ואנחנו נפנה אתכם לכותבת הספר לקניה של ספר.

רוצים להזמין את הספר?Comments