תוכנית ארבעת השלבים להגנה מקרינה בלתי מייננת

תוכנית ארבעת השלבים היא מערכת שיפור עצמי שפיתחתי בשנים האחרונות, תוך כדי התמודדות עם רגישותי לקרינה בלתי מייננת. ביצוע שלבי התכנית אפשר לי ולרגישים לקרינה נוספים, בארץ ובעולם, לאחוז שוב בחיינו. ביצוע השלבים יאפשר לכם, באופן הדרגתי, לצמצם את החשיפה שלכם לקרינה בלתי מייננת ולצמצם את ההשלכות של חשיפה זו. צמצום חשיפה לקרינה יביא אצל רגישים לקרינה לצמצום הסימפטומים (בראש ובראשונה כאבים) ולהרגשה בריאותית טובה יותר. אצל אנשים "רגילים" יביא צמצום החשיפה לשיפור באורח החיים ולצמצום הסכנות הגלומות בחשיפה לקרינה בלתי מייננת. 

תוכנית ארבעת השלבים אינה באה במקום ביקור אצל רופא, התייעצות או בירור רפואי. אני ממליץ לכל רגיש לקרינה ולכל אדם לפנות לרופאו האישי ולהתחיל בשרשרת בירורים. אצל רגישים לקרינה לפעמים ישנו גורם רפואי פתולוגי לרגישות ואסור להתעלם ממנו.


השלבים של תוכנית ארבעת השלבים:

 

 
 
לדעת - לימוד ורכישה של ידע והבנה רחבה ככל האפשר של נושא קרינה אלקטרומגנטית, סוגיה ומקורותיה השונים הוא חשוב ביותר.
 
 
 
למדוד מדידה של רמות קרינה באופן עצמאי היא הדרך הטובה ביותר לבדוק רמות קרינה בבית ולטפל בבעיות לפני שנגרם נזק.
 
 
 
לצמצם צמצום חשיפה לקרינה וצמצום שימוש במכשירים וציוד הפולטים קרינה הוא  צעד חיוני מאוד לצמצום בעיות קרינה ותסמינים של רגישות לקרינה.
 
 
 
התגוננות - כאשר יש צורך, התגוננות מקרינה באמצעים טכניים תאפשר לצמצם את הנזקים של הקרינה לגוף.


באתר זה תוכלו למצוא מידע נרחב שיאפשר לכם להתקדם ולבצע את ארבעת השלבים השונים.

למשל מדריך צעד צעד לצמצום חשיפה ראשונימדריך צעד צעד למדידת קרינה ביתיתמדריך צעד צעד למיגון קרינת רדיו-סלולר מאנטנות סלולריות ואחרים ועוד.

רגישים לקרינה - ממליץ לקרוא גם את המאמר התמודדות עם רגישות לקרינה - מכתב לסובלים. לאחר ביצוע שלבי התוכנית והשגת שיפור במצבכם, אין לנוח על זרי הדפנה. יש להמשיך ולנסות לשפר את מצבכם הבריאותי בכל דרך אפשרית כגון, טיפולים רפואיים, שינוי תזונה, תוספי תזונה, בדיקת מתכות כבדות ורעלים, ודרכים נוספות. הדרך לשיפור משמעותי היא בדרך כלל ארוכה ולוקחת כמה שנים, יש להתחיל בתהליך מוקדם ככל הניתן. תוכנית ארבעת השלבים תאפשר לכם להשיג שיפור משמעותי וכמעט מידי אשר יהפוך את הדרך לקלה יותר.

אשמח לענות על כל שאלה ולשתף מניסיוני הרב במייל norad4u@gmail.com.

בהצלחה והרבה בריאות!