דף הבית - "ללא קרינה בשבילך"

FacebookTwitterMore...

please like us gif
מודעים לסיכון הבריאותי בחשיפה לקרינה בלתי מייננת? מרגישים כבר כאבי ראש ותסמינים בעת חשיפה לקרינה? רוצים ללמוד עוד על קרינה בלתי מייננת? רוצים לצמצם חשיפה לקרינה, רוצים למדוד קרינה? רוצים להבין איך למגן את ביתכם או משרדכם מקרינה? אם התשובה על אחת מהשאלות הללו היא "כן", הגעתם למקום הנכון!


  

ברוכים הבאים לאתר "ללא קרינה בשבילך"www.norad4u.co.il 
שהוא האתר העצמאי הגדול והמקיף ביותר בתחום הידע והמודעות לקרינה הבלתי מייננת (EMF\EMR) בארץ כיום (2015) כמו בשנים האחרונות (מאז 2010). מטרת האתר היא להביא מידע וידע בתחום הקרינה הבלתי מייננת (הן קרינת רדיו-סלולר-אלחוטי והן קרינה ממערכות וקוי חשמל), הסכנות הבריאותיות בחשיפה לקרינהדרכי המדידהצמצום החשיפה וההתגוננות. כמו כן באתר מידע רב לגבי רגישות לקרינה, מצב בריאותי נרכש בין השאר מחשיפה לקרינה, ההופך למגפה של המאה העשרים ואחת. כל זאת בצורה מובנת וברורה לקהל הגולשים בארץ. באתר נעשה שימוש רב בסרטוני וידאו, תמונות ומצגות, רובם ככולם מקוריים. במהלך הגלישה עשו שימוש בתפריט הניווט בסרגל הצדדי כדי לנווט באתר.

 מעבר לדף נחיתה

פשוט ליצור קשר (לחץ כאן)!

  רוצים לשאול שאלה, לקבל עזרהלבחור מד קרינה ביתי,  לצמצם חשיפהלהזמין מודד קרינה מקצועי, לבחור, להתאים ולהתקין הגנות קרינה ולא יודעים איך? 

פשוט מאוד, צרו קשר איתנו ונשמח לענות על כל שאלה, להסביר ולהפנות אותכם בהתאם לצורך המסויים שלכם.

 


חיפוש באתר

נושאים חמים במיוחד!

 מחקר ה NTP במשרד הבריאות האמריקאי -  לחץ כאן לפרטים והסבר על המחקר החדש ומשנה הפרדיגמה של משרד הבריאות האמריקאי שמראה כי בשונה ממה שחשבו החוקרים בתחילה, הקרינה מהסלולרי מסרטנת, יש אפקטים ביולוגים לחשיפה לקרינת רדיו והקונספט החומני מת!   

למחקרים נוספים לחצו כאן...


למחקרים נוספים לחצו כאן...
 
NTP מחקר הסלולרי מסרטן

מונים חכמים בישראל 

12/2015 - החלה הפריסה של מוני חשמל אלחוטיים ומקרינים בארבע ערים מרכזיות בישראל. מונים אלחוטיים ומקרינים נצפו בתל אביב. המונים האלחטיים שנצפו משדרים חמש שניות ואז "נחים" ל3 שניות. זאת באופן מחזורי כל שעות היממה. מוני חשמל דומים נפרסו בחלק מהקיבוצים בישראל החל מ 2012. 
בנוסף מוני מיים אלחוטיים, המשדרים אחת לחצי דקה, נפרסו בחלק מהערים רחבי הארץ.

מונים חכמים הם שם קוד לקבוצה שלמה של מוני חשמל, גז ומים המותקנים במקום המונים האנלוגיים הוותיקים והטובים. מונים חכמים אלו אוספים נתונים על אופי השימוש והצריכה שלכם בשירותים המדוברים ומשדרים, באופן אלחוטי, סלולרי או על גבי קווי החשמל, את הנתונים הללו לחברת השירותים. בחלק מהמקרים משדרים המונים את נתוני הצריכה כל כמה שניות. בחלק מהמקרים מונה יכול לקלוט נתונים ממונה מרוחק ולשדר אותם הלאה, כך שסה"כ זמן השידור (שידור=קרינה) שלו גדל משמעותית. בחלק מהמונים התקן התקשורת האלחוטי אמור לתקשר גם עם מכשירים ביתיים ולאפשר שליטה מרחוק עליהם. אופציה זו מגדילה גם היא את רמת הקרינה לה יחשפו הצרכנים
לחץ כאן כדי להמשיך לקרוא ולצפות בסרטונים בנושא המונים האלחוטיים בארץ...

מונים חכמים, אלחוטיים ומקרינים בישראל

פריסת WIFI בבתי הספר בישראל

 משרד החינוך ממשיך בפריסה של WIFI , טאבלטים ומחשבים אלחוטיים בבתי הספר. משרד החינוך משתמש בבדיקות הקרינה כדי להראות שאין קרינה בכיתות. בדיקות הקרינה מבוצעות לרוב בצורה לא נכונה (ראה למטה), על פי פרוטוקול שגוי ולא מתאים לבדיקות קרינת WIFI ועל ידי מדי קרינה לא מתאימים. משום כך התוצאות יוצאות נמוכות, אם בכלל מתקבלות תוצאות והמדידה לא אפסית, ולאחר השוואה לתקן גבוה ולא מגן, התוצאות מוכרזות כ"תקינות". זאת בעוד החשיפה לקרינת רדיו על ציר הזמן וציר התדר גדלה וילדים מפתחים תסמינים של רגישות לקרינה. 
לחץ כאן כדי להמשיך לקרוא בנושא פריסת הציוד האלחוטי בבתי הספר...
 

פריסה של WIFI בבתי הספר

בדיקות קרינה לא נכונות

בעיות בהגדרת הבדיקות ושגיאות בביצוע בדיקות הקרינה לקרינת רדיו אינן מאפשרות מדידה נכונה של קרינה בבתי תושבים, בתי ספר, ועוד. הבדיקות מבוצעות על פי פרוטוקול מיושן של ICNIRP (ועדה בין לאומית שקובעת, בין השאר, תקנים מבוססי חום, אשר בהמלצת ארגון הבריאות העולמי, הופכים לתקני בטיחות). למשל נעשה שימוש במדי קרינת רדיו אטיים, לא מבוצעת העמסה של הרשתות בכיתות,  מבוצע ממוצע על פרקי זמן גדולים, התוצאות מושוות לתקן הלא מגן ועוד.
לחץ כאן כדי להמשיך לקרוא בנושא בדיקות הקרינה והחיים בעולם האמיתי...
 
מדידות קרינהדפים מרכזיים באתר "ללא קרינה בשבילך" - No Radiation For You

 מידע ככלי על קרינה בלתי מייננת ועל האתר "ללא 'קרינה בשבילך" 

 בחלק זה של האתר תמצאו את הדפים הבאים:

 מבוא לקרינה בלתי מייננת

כמה דברי מבוא והסברים על האתר ועל הקרינה הבלתי מייננת. אבל באמת בקצרה, מבטיח.


 רגישות לקרינה

בפרק זה של האתר נתרכז ברגישות לקרינה, המאפיינים אותה ודרכי ההתמודדות:


רגישות לקרינה

 תוכנית ארבעת השלבים להגנה מקרינה בלתי מייננת

תוכנית פעולה בעלת ארבע שלבים שתאפשר לכל אחד מכם לצמצם את חשיפתו האישית לקרינה בלתי מייננת. התכנית מורכבת מארבע שלבים מרכזיים לכל אחד מהם מוקדש פרק מיוחד באתר:

 1. גיבוש ידע בנושא הקרינה והרגישות לקרינה
 2. צמצום חשיפה לקרינה בלתי מייננת 
 3. מדידה של קרינה ככלי לצמצום חשיפה ומיגון
 4. מיגון והגנה מפני קרינה בלתי מייננת


 ידע בנושא קרינה בלתי מייננת

בפרק זה של האתר נלמד על מושגים בתחום הקרינה הבלתי מייננת, על מקורות קרינה, על מחקרים ועל סוגים שונים של חשיפה לקרינה. כל זאת בדפים הבאים:

 1. ידע בסיסי וראשוני בנוגע לסוגים שונים של קרינה בלתי מייננת ומושגים בסיסיים בתחום, 
 2. קרינה מחקרים ומדע - כללי
 3. רשימת מחקרים על קרינה בלתי מייננת לפי נושאים וסוגי חשיפה
 4. קרינה מטלפונים סלולריים ואביזריהם
 5. קרינה מאנטנות סלולריות
 6. מונים חכמים, אלחוטיים ומקרינים.
 7. רשת אלחוטית בבתי הספר
 8. זיהום חשמלי (חשמל מלוכלך)
 9. המרה בין יחידות שונות של קרינה
 10. מקורות קרינה לפי תדר
 11. מקרות קרינה לפי מיקום (בבית, בעבודה, בבתי הספר, בתחבורה ציבורית, מחוץ לביתברכבים)
 12. חוגי בית והרצאות - כולל סרטוני הרצאות והסברים


 

NTP מחקר הסלולרי מסרטן

 מדידת ובדיקות קרינה בלתי מייננת

בפרק זה נסביר את נושא מדידות הקרינה הבלתי מייננת, כולל הסברים מדוע שיטות המדידה הרשמיות לא נכונות, מדוע התקנים לא מגנים ואיך ואם איזה ציוד ניתן לבצע את הבדיקות לבד. כל זה בדפים הבאים:

 1. מדידות קרינה
 2. מודדי קרינה מקצועיים
 3. מדידת קרינה עצמאית DIY
 4. מדי קרינה ביתיים (המד המומלץ ביותר לשימוש ביתי 11-2016)

 צמצום חשיפה לקרינה בלתי מייננת

בפרק זה נעשה ככל יכולתנו להסביר ולתת לכם טיפים כיצד ניתן לצמצם חשיפה לקרינה בלתי מייננת בחייכם. החל משימוש בסלולרי ובציוד אלחוטי, דרך שימוש במוצרי חשמל ותאורה. כל זה בדפים הבאים: 

 1.  צמצום חשיפת ילדים לקרינה
 2.  שימוש נכון בסלולרי 
 3. שימוש בטלפונים אלחוטיים
 4. שימוש נכון במחשבים
 5. שימוש בתקשורת מחשבים אלחוטית WIFI,
 6. שימוש במכשירי חשמל ותאורה
 7. תכנון בית נכון מבחינת קרינה

 

 מיגון קרינה, הגנה מפני קרינה וחסימה של קרינה בלתי מייננת

בפרק זה נסביר על מיגון קרינה בלתי מייננת באופן כללי וכן באופן ספציפי על מיגון קרינת רדיו סלולר ומיגון קרינה בתדר נמוך בדפים הבאים:

 1. הגנה מקרינה סלולרית-אלחוטי-רדיו (RF) - אנטנות סלולריות\תדר גבוה
 2. הגנה מקרינה בתדר נמוך (ELF) - מערכות חשמל, קווי מתח גבוה, מכשירי חשמל ועוד.


 סרטוני וידאו מקוריים 

עשרות סרטוני וידאו מקוריים שהוכנו על ידינו כדי "להראות" לכם את הקרינה ואת מקורות הקרינה. 


מידע כללי על קרינה ועל האתר "ללא קרינה בשבילך" 

באתר זה נסקר ונסביר בצורה פשוטה את נושא הקרינה האלקטרומגנטית (על סוגיה השונים), מקורות קרינה בלתי מייננת (הן מציוד תקשורת אלחוטי כגון טלפונים סלולריםטלפונים אלחוטייםראוטרים אלחוטיים והן ממכשירי חשמל ומערכת החשמל), רגישות לקרינהמדידת קרינהמחקרים וחדשות בתחום.

קרינה אלקטרומגנטית, קרינה בלתי מייננת, קרינה סלולרית (או קרינה סלולארית), קרינה אלחוטית, קרינת מיקרו, קרינת רדיו, קרינה בתדר גבוה, קרינה בתדר נמוך, קרינה בתדרים נמוכים מאוד, קרינה חשמלית, שדה מגנטי, שדה חשמלי, צפיפות הספק, כל המילים הללו מתארות בעצם סוגים שונים של אותו דבר. מדובר בקרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת ובלתי טבעית בתדרים שונים.

מקורות הקרינה הבלתי מייננת בתדר גבוה יחסית הם: אנטנות סלולריות (או סלולאריות), מתקני גישה אלחוטיים (אנטנות סלולריות לכל דבר) מכשירי טלפונים סלולריים, מכשירי טלפון סלולריים חכמים, ראוטרים אלחוטיים, מחשבים אלחוטיים, טלפונים אלחוטיים, מערכות תקשורות אלחוטיות, מערכות צבאיות, 

מקורות הקרינה הבלתי מייננת בתדר נמוך מאוד יחסית הם: מכשור חשמלי ואלקטרוני, קווי מתח גבוה, מכונות ומנועים חשמליים.

את הקרינה הנפלטת ממקורות הקרינה הבלתי מייננת ניתן למדוד על ידי שימוש במדי קרינה שונים. לסוגים שונים של קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת ישנם, בדרך כלל, סוגים שונים של מדי קרינה.

ההגנה הטובה ביותר מפני קרינה בלתי מייננת היא צמצום חשיפה (הן בזמן החשיפה והן בעוצמות להן נחשפים) . צמצום חשיפה לקרינה בלתי מייננת צריך להתבצע בשלב הראשון על ידי צמצום שימוש בציוד ומכשירים פולטי קרינה, התרחקות והרחקה שלהם מכם. 

כאשר אין ברירה ואין אפשרות אחרת ניתן תמיד למגן ולחסום את הקרינה. במקרה של קרינה בלתי מייננת בתדר גבוה (טלפון סלולרי, ציוד אלחוטי) המיגון הוא זול ופשוט יחסית. במקרה של קרינה בלתי מייננת בתדר נמוך (מכשירי חשמל, שנאים, קווי מתח גבוה) זה יהיה מורכב ויקר הרבה יותר.


קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת ובלתי טבעית נמצאת סביבנו כל הזמן. אנחנו נחשפים לה בביתבעבודהבדרכים ובחיק הטבע. כדי לראות את אותה קרינה אנו צרכים להיעזר במדי קרינה. הזרם המרכזי במדע עדיין מנסה להבין ולהגדיר את ההשפעות הבריאותיות של חשיפה לקרינה, האם ואיך חשיפה לקרינה זו גורמת לנזקים לבריאות האדם. בד בבד הולכים ונאספים עדויות ומחקרים, ומתרבים החוקרים שטוענים כי יש לחשיפה לקרינה השפעות בריאותיות מידיות וארוכות טווח. ככל שהטכנולוגיות האלחוטיות והחשמליות הולכות ונהיות נפוצות יותר ויותר מצב בריאותי חדש הופך להיות נפוץ גם הוא, מדובר על רגישות לקרינה" או "אי סבילות לקרינה". רגישים לקרינה מפתחים מגוון רחב של תסמינים ובעיות בריאותיות סמוך וברגע החשיפה שלהם לקרינה.נושאים מיוחדים וחדשות באתר "ללא קרינה בשבילך" 


מדוע רשת מחשבים אלחוטית בבתי ספר היא רעיון רע?

 • ראוטר אלחוטי פולט קרינת רדיו
 • עשרות מחשבים אלחוטיים פולטים קרינת רדיו
 • קרינת הרדיו שתפלט תהיה בנוסף לקרינה שיש כבר בכיתה
 • נוצרים אזורים בכיתה בהם הקרינה גבוהה במיוחד
 • ילדים רגישים יותר להשפעות הקרינה
 • הילדים והצוות יחשפו בכפיה לקרינה זו
 • הילדים יושבים ליד, לפני, אחרי, ובצד ריבוי מקורות קרינה
 • פריסת רשתות אלחוטיות בבתי ספר עומדת בניגוד להנחיות משרד הבריאות, ובניגוד להחלטת מועצת אירופה הקוראת לצמצום חשיפה לקרינת רדיו.
 • הצבת עשרות מקורות קרינת רדיו (מסרטן אפשרי בבני אדם וגורם לרגישות לקרינה) בכל כיתה ובכפיה זו איננה קידמה.

 לפרטים נוספים לחץ כאן...

 מסרו את הפרטים של בתי ספר המשתמשים בראוטרים ומחשבים אלחוטיים...

לחתימה על העצומה לאיסור פריסה ושימוש ב WIFI בבתי ספר לחץ כאן...

 

 האם אתה רגיש לקרינה ומה אפשר לעשות?  

אם אתם חשים כאבי ראש, סחרחורת, בחילה, כאבי מפרקים, בעיות זכרון, קושי בריכוז, עיפות כרונית, הפרעות שינה ועוד (לרשימת תסמינים לחץ כאן...) לאחר שימוש בסלולרי או חשיפה לקרינה בלתי מייננת בכל סוג, יכול מאוד להיות שאתם רגישים לקרינה. 

החיים כרגישים לקרינה אינם קלים בעולמנו בו השימוש במקורות קרינה שלוב בכל תחומי החיים. רגישים רבים אינם מודעים למצבם ואחרים שומרים עלוי בסוד מחשש שיסמנו אותם כמשוגעים.

לפרטים נוספים על רגישות לקרינה לחץ כאן...
   
 

לקבוצת "אי סבילות\רגישות לקרינה ישראל - EHS ISRAEL" בפייסבוק לחץ כאן...


טופס יצירת קשר רגישים לקרינה
 דף המחקרים


מחפשים מחקרים, מאמרים מדעיים, דוחות בין לאומיים ועוד חומר מדעי על קרינה בלתי מייננת( RF ו ELF) ? את כל זה כולל פירוט והסבר של כמה מהמחקריים הבסיסיים והמובילים בתחום המראים על השפעות ביולוגיות של קרינה בלתי מייננת, קישורים למסמכי עמדה בין לאומיים, קישורים לרשימות של מחקרים ועוד, תוכלו לקרוא בדף המחקרים המשודרג שלנו.

לגלישה לדף המחקרים לחצו כאן...
לגלישה לדף רשימת המחקרים לחצו כאן...

 


 מצגות הסבר על הנושאים הבאים:
המצגות נמצאות בעמוד חוגי הבית (לחץ כאן להפניה) ובעמודי הנושאים (ראו קישורים ברשימה למעלה).

 
מצגות על קרינה בלתי מייננת  

הספר "הסלולרי לא מה שחשבת" - מאת איריס עצמון


ספר בן ה-700 עמודים המם אותי לחלוטין. הוא כולל סקירה היסטורית של תחום הקרינה הבלתי מייננת, ציטוטים והסברים על מאמרים ומחקרים בנושא חשיפה לקרינה והנזקים הבריאותיים מכך, כולל רגישות לקרינה,
  הסברים ותיאוריות לגבי האופן בה חשיפה לקרינה משפיעה ופוגעת בגוף אנושי ובמנגנונים ביולוגיים בגוף חי, סקירה והסברים על מקורות קרינה שונים, מידע רב ערך ודעות הכותבת על תקני הבטיחות הנהוגים בעולם לתדר נמוך וגבוה, על האופן בו התקשורת מטפלת בתחום, על הדרך בה ממשלות ברחבי העולם מתנהלות בנושא זה ועל הדרך בה התעשייה משפיעה על המדע, התקשורת, הממשל, ועל האנשים. 

הספר מומלץ מאוד, לפרטים נוספים לחץ כאן...


הספר "הסלולרי לא מה שחשבת" - מאת איריס עצמון

 ביקורות על מדי קרינה ביתיים

שימוש במדי קרינה מאפשר לראות את הקרינה. ברגע שמתחילים למדוד מתחזקת ההבנה של כל נושא הקרינה וניתן מייד לעשות שינויים בבית ובעבודה שיצמצמו את החשיפה שלכם לקרינה. אדם עם מד קרינה הוא אדם מודע יותר לקרינה ושגריר מודעות לסכנות הקרינה הבלתי מייננת. כמובן שכאשר יש לכם מד קרינה אתם יכולים למדוד בכל מקום, בכל יום וברוב המקרים אינכם מוגבלים להזמנת מודד קרינה מוסמך (למעט לצורך דוחות רשמיים וראיה לבית משפט). את מדי הקרינה ניתן להשאיל לחברים ומשפחה ובכך לעזור גם להם. אני ממליץ לכל בית אב לרכוש מד קרינה במיוחד לרגישים לקרינה.

בשנה האחרונה ביצענו עשרות הערכות וביקורות למדי קרינה ואנחנו מפרסמים את דעתנו עליהם בעמוד מיוחד באתר. לחלק מהמדים הכנו גם ביקורות וידאו שיאפשרו לכם להתרשם מהמדים לפני הרכישה. מי שירצה לרכוש יוכל לעשות זאת בחנויות מומלצות על ידינו ולקבל הנחה מיוחדת לקוראים.

יש לציין כי ניתן לרכוש סט פשוט של מדי קרינה החל מ 400 ש"ח (לפני הנחה).

 לחץ כאן לביקורות על מדי קרינה ביתיים...

 


דפים ונושאים מרכזיים באתר "ללא קרינה בשבילך" 

 
 מבוא - אנו גורסים כי חשיפה לקרינה בלתי מייננת (קרינה אלקטרומגנטית)  איננה בריאה - לחצו כאן כדי לקרוא עוד... 
 על האתר - מי אנחנו ומדוע אנחנו מעודדים מודעות לקרינה ולרגישות לקרינה - לחצו כאן כדי לקרוא עוד...
  
 רגישות לקרינהרגישות לקרינה" או "אי סבילות לקרינה"  באה לידי ביטוי בהופעת סימפטומים בריאותיים  וגופניים סמוך לרגע חשיפתו של האדם הרגיש לקרינה, אפילו לקרינה חלשה מאוד - לחצו כאן כדי לקרוא עוד...
  סרטוני וידאו - במסגרת פעילותינו אנו יוצרים סרטוני וידאו ובהם אנו מראים מקורות קרינה בלתי מייננת הנמצאים בכל בית ובית - לחצו כאן כדי לקרוא עוד...

  לדעת - הצעד הראשון הוא להבין ולדעת במה בדיוק מדובר. מה היא קרינה בלתי מייננת, מהם הסוגים השונים של קרינה בלתי מייננת, מהן יחידות המדידה השונות, מהם המקורות השונים של קרינה בלתי מייננת וקצת מחקרים וניסויים בעניין - לחצו כאן כדי לקרוא עוד...
 
  מדידה - הצעד השני הוא מדידת הקרינה, זיהוי מקורות הקרינה ורמות הקרינה הקיימים סביבכם. לקרינה אין ריח, טעם, ואי אפשר להרגיש אותה עד שמאוחר מידיי. לכן מדידת קרינה היא הדרך היחידה שלכם לראות את
הקרינה - לחצו כאן כדי לקרוא עוד...


 
 הפחתה - צמצום והפחתת החשיפה שלכם לקרינה בלת מייננת היא הצעד השלישי. עכשיו כשאתם יודעים דבר או שניים על קרינה, על מקורותיה ועל דרכי המדידה אתם יכולים בקלות יחסית לצמצם את החשיפה שלכם לקרינה בלתי מייננת תוך כדי נקיטה של מספר פעולות פשוטות - לחצו כאן כדי לקרוא עוד...


 
 התגוננות - הצעד הרביעי והאחרון הוא התגוננות וחסימה של קרינה באמצעים טכניים מגוונים. בדים מיוחדים, ציפוי חוסם קרינה לחלונות, אמצעי חסימה שונים, ומוצרים שונים לחסימה והגנה מקרינה - לחצו כאן כדי לקרוא עוד...


מנוע חיפוש מיוחד של האתר "ללא קרינה בשבילך"

 
Google מנוע חיפוש מיוחד לנושאים הקשורים בקרינה בלתי מייננת וברגישות לקרינה
השתמשו במנוע החיפוש המיוחד שלנו המציע חיפוש ביותר ממאה אתרים העוסקים בקרינה בלתי מייננת וברגישות לקרינה (לרוב בשפה האנגלית).


בקרו אותנו ברשת

נשמח אם תבקרו אותנו גם בבלוגים ובערוץ ה"יו-טיוב":
יצירת קשר עם צוות האתר "ללא קרינה בשבילך"

אתם מוזמנים ליצור קשר דרך כתובת הדואר האלקטרוני שלנו:סיכום הנושאים הדף הבית